OFERTA WSPÓŁPRACY

Z ZAKRESU TŁUMACZEŃ PRZYSIĘGŁYCH I ZWYKŁYCH
Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO

mgr Marzena Walczak

Jestem tłumaczem przysięgłym języka francuskiego. W 2000 roku, po zdaniu egzaminu, zostałam zaprzysiężona przez Sąd Okręgowy w Poznaniu i wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/5898/05. Od 2000 roku prowadzę własną działalność gospodarczą z zakresu tłumaczeń ustnych i pisemnych. Moje wykształcenie zdobyte na Filologii Romańskiej UAM oraz na Akademii Ekonomicznej (Biznes Międzynarodowy), a także moje 12-letnie doświadczenie zawodowe, na stanowisku Dyrektora Sprzedaży we francuskiej firmie z branży lotniczej, liczne zagraniczne wyjazdy biznesowe do krajów francuskojęzycznych umożliwiają mi profesjonalne wykonywanie powierzonych mi zleceń.

tłumacz przysięgły z języka francuskiego, mistral, września, marzena walczak
pieczęć, mistral, tłumacz

Specjalizuję się w tekstach

medycznych, chemicznych, technicznych z zakresu lotnictwa, motoryzacji i mechaniki precyzyjnej, prawniczych, ekonomicznych, budowlanych i innych. Posiadam również wieloletnie doświadczenie translatorskie we współpracy z biurami tłumaczeń z całej Polski, wykorzystując nieustannie Internet, pocztę mailową skype, Facebook, Messenger. Na życzenie klienta oferuję korektę tłumaczeń przez native speakerów.

Bezpieczeństwo

Przy wysyłce dokumentów zwykłą pocztą, tłumaczenie jest odpowiednio zabezpieczone w usztywnionej obwolucie. Zapewniam wysoką jakość tłumaczeń, z zachowaniem układu graficznego dokumentów przedłożonych do tłumaczenia.
mistral, tłumacz, przysięgły, zwykły, ustny, język francuski

Przedmiotem mojej oferty są:

  • Tłumaczenia pisemne z języka polskiego na język francuski
    i odwrotnie
  • Tłumaczenia ustne, z uwzględnieniem wyjazdów zagranicznych
  • Uwierzytelnienie tłumaczeń

Godziny dostępności

Dni robocze

od 9:00 – 16:00

Sobota

Online

Niedziela

Online

Kontakt

+48 691 983 417

biuro@tlumaczenia-mistral.pl
Skype: marzena-walczak

mgr Marzena Walczak

ul. Zamysłowskiego 18,
62-300 Września